submarine aqua scope 4x4

Aquascope Submarine

Wyprawa specjalna łodzią (ze szklanym dnem) Aquascope Submarine, ktorej kadlub zanuzony jest w wodzie.  Panoramiczne  okno z prywatnym krzesłkiem czeka na ciebie, aby dać Ci szansę zobaczyć i podziwiać rafy koralowe i kolorowe ryby tak samo jak podczas nurkowania . Doskonała atrakcja dla dzieci i osob które nie umieja pływać.

Przejazd do przystani , gdzie przesiadamy sie do lodzi, ktora plywa w jednym z najbardziej popularnych miejsc Ras um el Sid . Będziesz na łodzi około 1:30 godzin. Na gornym pokładzie masz szansę na relaks i mozliwosc podziwiania wspaniałych widokow na Morze Czerwone. Nastepnie przejscie do dolniego pokladu, ktory ma rzedy siedzen po obu stronach a wzdluz nich duze okna po kazdej stronie, co daje ci szanse podziwiania zarowno roznorodnych ryb jak i koralowcow .  Po wyjściu z dolnego pokladu mozesz skosztowac bezpłatnego napoju. Po powrocie na przystan zostaniesz odwieziony do hotelu.

Wycieczka organizowana codziennie.

W cene wliczone:

  • transport z / do hotelu.
  • rejs lodzia

Warto zabrac ze soba :

  • okulary i nakrycie glowy
  • kamera

Aby dokonac rezerwacji prosimy wypelnic formularz kontaktowy znajdujacy sie po prawej stronie lub wyslac sms na numer (002)01140225588 badz napisac e-mail na podany adres: contact@egyptsharmtrips.com

Zapraszamy na nasz profil na facebook: egyptsharmtrips